Prohlídka pivovaru Gambrinus a Plzeňského podzemí

Plné vstupné
298 Kč / osobu
Délka prohlídky
120+60 minut
Vybrat termín

Popis

V pivovaru Gambrinus se pak můžete těšit na zajímavosti z historie i současnosti a hlavně na bohatou degustaci, během které se  dozvíte zásady správné péče o pivo a čepování.

Na prohlídce v Plzeňském historickém podzemí se dozvíte, jak vznikalo a poznáte rozmanitost jeho využití. Díky exponátům a vystaveným nálezům proniknete i do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně.

Parametry

Délka prohlídky 120+60 minut
Jazyk prohlídky CZ + CZ, DE, EN
Věkové omezení Starší 3 let
Adresa U Prazdroje 64/7 a Veleslavínova 58/6, 301 00 Plzeň

Součástí prohlídky je ochutnávka 0,3 l piva Pilsner Urquell a piv Gambrinus a je určena pouze návštěvníkům starším 18 let. V souladu se zákonem o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek č. 65/2017 Sb. Mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme. Školní skupině s jedním či více nezletilými žáky není ochutnávka piva podávána.

Z bezpečnostních důvodů není možný vstup dětem mladších 3 let a nedoporučujeme vstup v dámských botách s vysokým a úzkým podpatkem.

Tento produkt patří do kategorie Zvýhodněné balíčky a nelze jej kombinovat s jinými produkty. V případě zakoupení rozdělte prosím nákup do dvou samostatných objednávek.

Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.