Prohlídka Pivovarského muzea a Plzeňského podzemí

Plné vstupné
289 Kč / osobu
Délka prohlídky
60+60 minut
Vybrat termín

Popis

 ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK: Navštivte v jeden den prohlídku Pivovarského muzea i historického podzemí! Obě prohlídky se nachází ve stejné budově ve Veleslavínově ulici v Plzni.

Odhalte tajemství výroby a podávání piva od věků dávno minulých v původním právovárečném domě z 15. století v centru města Plzně. Poznáte, jaký je nejmenší džbánek na světě, jak vypadala pivovarská laboratoř nebo jaký ruch byl v hospodě za první republiky.

V Plzeňském historickém podzemí pak odhalíte labyrint chodeb, sklepů a studní, který byl budován od 13. století pod historickým jádrem města Plzně. Poznáte život pod městem a odhalíte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá.

Pokud vám již bylo 18 let, získáte na prohlídce tzv. „pivenku„, za kterou ve vybraných plzeňských restauracích můžete ochutnat ležák Pilsner Urquell (0,3l).

 

Parametry

Délka prohlídky 60+60 minut
Jazyk prohlídky CZ, DE, EN
Věkové omezení Starší 3 let
Adresa Veleslavínova 58/6, 301 00 Plzeň 3

Součástí prohlídky je tzv. Pivenka, kupon na 0,3l piva Pilsner Urquell zdarma ve vybraných plzeňských hospodách. Pivenka je určena pouze návštěvníkům starším 18 let. V souladu se zákonem o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek č. 65/2017 Sb. Mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme.

Z bezpečnostních důvodů není možný vstup dětem mladších 3 let a nedoporučujeme vstup v dámských botách s vysokým a úzkým podpatkem.

Tento produkt patří do kategorie Zvýhodněné balíčky a nelze jej kombinovat s jinými produkty. V případě zakoupení rozdělte prosím nákup do dvou samostatných objednávek.

Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.