Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Plné vstupné
380 Kč / osobu
Délka prohlídky
110 minut
Vybrat termín

Popis

V roce 1842 se u nás zrodil ten pravý originální ležák Pilsner Urquell, který je dodnes vzorem pro více než 80% všech pivních značek! Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte náš jedinečný příběh piva. 

Prohlídková trasa Pilsner Urquell, patří mezi světově nejlépe hodnocené turistické destinace. Není divu, prohlídka je tak nabitá zajímavostmi, že potěší i velmi náročné návštěvníky. Milovníky piva jistě zaujmou historické sklepy, kde se dodnes vyrábí pivo Pilsner Urquell tradiční metodou jako za dob prvního sládka. Zajímá vás, jak se pivo Pilsner Urquell vaří? Vysvětlíme vám unikátní postup vaření piva Pilsner Urquell, který je identický s tím, jak jej v roce 1842 zavedl Josef Groll. Trasa vás zavede také na stáčírnu, která patří mezi nejmodernější v Evropě a její kapacita je úctyhodných 120 000 lahví za hodinu! Vrcholem prohlídky je pak degustace nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů v historických sklepech.

Prohlídka pivovaru:

  • Návštěvnické centrum
  • Stáčírna
  • Expozice surovin
  • Varny
  • Lidé Pilsner Urquell
  • Pivovarské sklepy
  • Ochutnávka nefiltrovaného piva z ležáckých dubových sudů

Více informací o prohlídce najdete na webu prazdrojvisit.cz.​​

Parametry

Délka prohlídky 110 minut
Jazyk prohlídky CZ, DE, EN
Digitální audio průvodce
Max. kapacita 40
Adresa U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň

Součástí prohlídky je ochutnávka 0,3 l piva Pilsner Urquell (pro starší 18 let). V souladu se zákonem o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek č. 65/2017 Sb. mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme. Školní skupině s jedním či více nezletilými žáky není ochutnávka piva podávávána.

Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.