Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Plné vstupné
200 Kč / osobu
Délka prohlídky
70 minut
Vybrat termín

Popis

Věděli jste, že letos slavíme 181 let od uvaření první várky světoznámého ležáku Pilsner Urquell? Oslavy vypuknou 6.-7. 10., kdy se můžete těšit na tradiční Pilsner Fest! V rámci festivalu máte jedinečnou možnost navštívit i speciální festivalovou prohlídku pivovaru Gambrinus!

Kam vás prohlídka zavede?

Těšit se můžete zejména na školu čepování a opravdu bohatou degustaci piv Gambrinus po celou dobu prohlídky! Svěříme vás do péče chlapů, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života a nyní tyto zkušenosti předají vám. Dozvíte se, jak správně pivo skladovat, jak pečovat o výčep a pivní sklo a hlavně, jak pivo správně čepovat! A samozřejmě degustovat! Po absolvování prohlídky pak můžete ve vaší oblíbené hospodě ověřit, zda se váš výčepní o pivo dobře stará a věnuje mu dostatečnou péči. Kromě toho se dozvíte zajímavosti z historie i současnosti pivovaru Gambrinus, zjistíte více o surovinách, které se pro pivo Gambrinus používají, a také o jeho varním procesu. 

Prohlídku můžete navštívit během festivalu v pátek i v sobotu za cenu 200 Kč. 

Upozorňujeme, že pro vstup na prohlídku musíte mít zakoupenou i vstupenku na Pilsner Fest jako takový. Bez vstupenky na Pilsner Fest nebudete do areálu vpuštěni a na prohlídku se bohužel nedostanete. Vstupenky na festival koupíte ZDE.

 

Parametry

Délka prohlídky 70 minut
Jazyk prohlídky CZ
Adresa U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň

Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.