Adventní prohlídka pivovaru s pivním kvízem

Plné vstupné
180 Kč / osobu
Délka prohlídky
60 minut
Vybrat termín

Popis

Znáte příběh legendy mezi pivy, našeho jedinečného ležáku Pilsner Urquell? Že ne? Tak přijďte na speciální adventní prohlídku, kde se příběh dozvíte a své nové znalosti ověříte v pivním kvízu!
 
A co vás na adventní prohlídce ještě čeká? Ve večerní atmosféře navštívíte varnu, kde se uvaří denně až 3 miliony půllitrů piva Pilsner Urquell, představíme vám důležité postavy z historie i současnosti pivovaru a v ležáckých sklepích se můžete těšit na opravdu bohatou ochutnávku nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z dubových sudů. 
 
A POZOR! Během štědré degustace si můžete zahrát i pivovarský kvíz. Ti nejlepší z vás získají adventní pivní kalendář Pilsner Urquell! 

Kromě toho všeho se během prohlídky dozvíte i mnoho zajímavých informací, ke kterým se u nás běžně nedostanete - tankové pivo, pivní kultura, pivovarské hospody v Plzni a těšit se můžete i na ukázku speciálních sklenic a darů určených pro papeže.  
 
Po prohlídce nezapomeňte navštívit dárkovou prodejnu, kde seženete pivní dárky pro všechny milovnice a milovníky piva! Co jiného totiž vykouzlí úsměv na tváři, než dárek přímo od zdroje, z Plzeňského Prazdroje!

Více informací o prohlídce najdete na webu prazdrojvisit.cz.​​

Parametry

Délka prohlídky 60 minut
Jazyk prohlídky CZ
Max. kapacita 35
Adresa U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň

Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.